Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Usługi ślubne i wesele

  Frezowanie, wycinanie laserem - Wycinamy.to OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2022 16:51 - Usługi ślubne i wesele - Warszawa
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się wycinaniem i frezowaniem, potrzebujesz nagrody dla dzieci na zawody sportowe, pamiątkowe tabliczki czy naklejki różnego typu znajdź w sieci firmę; wycinamy.to. Firma zajmuje się:
-Wycinaniem i frezowaniem (w drewnie, sklejce, MDF, PCV spienionym, dibondonie, plexi, PCV twardym i HIPS'ie)
-Wycinaniem po obrysie (folii samoprzylepnej, fluorescencyjnej, odblaskowej, do piaskowania a także folii okiennych, flex, flock i z papieru)
-Wycinaniem i frezowaniem laserem (drewno, sklejka, plexa) - ważną informacją jest to, że stół roboczy lasera jest bardzo duży - 420x300mm).
Ty przekazujesz zarys swojego projektu, specjalista wprowadza projekt na maszynę i w krótkim czasie Twoje zlecenie będzie gotowe. Dlaczego frezowanie i wycinanie właśnie w CNC? Dzięki maszynom numerycznym, można zrobić jedną np. tabliczkę z wygrawerowanym imieniem, ale i tysiąc, czy milion – i wszystkie będą identyczne! Właściwie projekt może być wysłany mailowo, firma odeśle gotowy projekt pod wskazany adres – wszystko więc można załatwić bez wychodzenia z domu, co daje wielką oszczędność czasu. http://www.wycinamy.to
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.