Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Ogrzewanie

  Kom-in - paleniska domowe i akcesoria kominkowe OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 2, 2022 17:04 - Ogrzewanie - cała Polska
1.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kom-in.pl to firma , która specjalizuje się w sprzedaży perfekcyjnej jakości palenisk domowych oraz akcesoriów do kominków. W swojej ofercie posiada wkłady kominkowe oraz kominki z płaszczem wodnym. Ci, którzy poszukują kaset kominkowych bądź drzwiczek do kominka także mogą elementy te zakupić od tej firmy. Osoby, które postawiły na zakup akcesoriów wyprodukowanych z myślą o kominkach od firmy Kom-in.pl mogą liczyć także na pełen serwis pogwarancyjny produktów zepsutych bądź zużytych. W firmie kładzie się nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów. Należy podkreślić, że nie powstają one w sposób taśmowy. Firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz naprawdę dużym gronem naprawdę zadowolonych klientów. Tym, co odróżnia ją od innych firm mających w swojej ofercie paleniska i akcesoria kominkowe jest naprawdę indywidualne podejście do klientów.

Firma podejmuje się również stworzenia kominka na podstawie fotografii dostarczonej przez klienta i jego samodzielnie opracowanego projektu. Oferuje swoim klientom też możliwość rozszerzenia gwarancji.

Kom-in.pl to idealny wybór dla wszystkich szukających kominka , który doskonale sprosta nawet najbardziej wybrednym gustom.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://kom-in.pl/
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.