Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Usługi i firmy > Meble na zamówienie

  Meble w promocyjnych cenach 2018 OGŁOSZENIE FIRMOWE

December 6, 2022 08:27 - Meble na zamówienie - Warszawa
1999.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Wystartowaliśmy w 2007. Stopniowo poznawaliśmy rynek mebli i wyposażenia wnętrz. Przełomowy był rok 2010, gdy ruszył sklep Meblobranie.pl i już w pierwszym roku został nominowany do czołowej piątki start-upów 2010 na III Gali Polski Przedsiębiorczej. W roku 2011 studencki projekt został przekształcony w spółkę prawa handlowego. Oferta Meblobranie.pl to kilka ogromna ilość produktów podzielonych na kilkanaście intuicyjnych kategorii.
Obecnie większość produktów trafia do klienta w terminie kilku dni od złożenia, a stale pracujemy nad tym aby stale powiększać asortyment.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno produkty znanych marek, jak Miloo, Keter, Nowy Styl jak również wybrane mniejszych polskich producentów i importerów. Ciągle poprawiamy metody weryfikacji dostawców zapewniając wysoką jakość oferowanych produktów i obsługę posprzedażową.

Cieszymy się, że wg. zewnętrznych serwisów z ocenami klientów prawie wszyscy wg. Ceneo 97% nasi klienci są zadowoleni ze współpracy z nami. Zaufanie które otrzymujemy od Państwa pozwala nam na szybki rozwój. Zależy nam na tym, aby klienci składając zamówinie w naszym sklepie meblowym https://www.meblobranie.pl mieli gwarancję bezpieczeństwa zarówno jakości towarów oraz płatności.

Zobacz Naszą ofertę na:
https://www.meblobranie.pl
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.