Magnesy neodymowe jako zapięcia do torebek, ubrań, daszków. OGŁOSZENIE FIRMOWE

October 3, 2022 01:35 - Wózki i foteliki - Ożarów Mazowiecki
do negocjacji
  • img
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Magnesy neodymowe dzięki swojej ogromnej sile są niezawodnym mocowaniem dla różnego rodzaju torebek, nakryć i zapięć. Ich nieskończona moc trwa wieki.
Zapięcia magnetyczne na magnesach neodymowych znalazły główne zastosowanie przy produkcji odzieży, w tym spodni oraz odzieży medycznej czy innych produktów odzieżowych BHP. Zapięcia magnetyczne występują w różnych kształtach i rozmiarach, dlatego można je dowolnie dopasować do uszkodzonego czy zepsutego guzika czy zapięcia i zastąpić je zapięciem magnetycznym z magnesem neodymowym. Każdy producent stosuje swój rodzaj zapięć dlatego nie wszystkie rozwiązania prezentujemy na stronie.
Serdecznie zapraszamy.

O NAS
Działamy na rynku od 2005 roku wcześniej jako Xinxin Polska. Specjalizujemy się w produkcji, imporcie i sprzedaży mocnych magnesów neodymowych najwyższej jakości. Współpracujemy z firmami z całego świata wykonując nie tylko magnesy neodymowe, ale też wszelakiego rodzaju narzędzia z magnesami. Jako marka Dhit Sp. z o.o. działamy od 2017 roku. Nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do oczekiwań i potrzeb Klienta, dzięki czemu w naszym sklepie znajdziecie Państwo magnesy neodymowe w wielu rozmiarach oraz kształcie, w tym: magnesy walcowe, płytkowe, pierścieniowe, uchwyty magnetyczne i inne magnesy neodymowe na zamówienie.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej https://dhit.pl
telefon: +48 22 499 98 98
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.