Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród > Wyposażenie wnętrz

  Umywalka do łazienk

September 25, 2022 08:04 - Wyposażenie wnętrz - Cała Polska
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Umywalka w łazience to jedno z najczęściej używanych urządzeń. W związku z tym ważne jest, aby była dobrze zaprojektowana, tak by mogła służyć domownikom jak najlepiej. W handlu dostępne są umywalki tradycyjne – stojące i wiszące, umywalki wbudowane w szafki oraz umywalki nablatowe.

Umywalka nablatowa – praktyczne rozwiązanie dla łazienki

Umywalka tego rodzaju najczęściej przyjmuje kształt misy, która jest umieszczona na zainstalowanym w łazience blacie. Umywalka może w całości być na blacie albo być w niego częściowo, albo całkowicie wpuszczona – wtedy ponad blat wystają tylko jej brzegi. Taka umywalka to bardzo funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie. Może być wykonana z bardzo różnych materiałów. Blat daje bardzo dużą przestrzeń na przedmioty, które zazwyczaj trzymane są w pobliżu umywalki – jak kosmetyki i różnego rodzaju drobne utensylia.

Umywalki tradycyjne

Umieszczenie w łazience tradycyjnej - stojącej, lub wiszącej umywalki to w dalszym ciągu najpopularniejsze rozwiązanie. Takie umywalki mogą opierać się na podłodze – na będącym ich częścią ceramicznym słupku maskującym odpływ albo mogą być w komponowane w ścianę. Tego typu rozwiązanie jest mniej popularne, ale zostawia więcej możliwej do zagospodarowania przestrzeni. Tego typu umywalki wymagają najczęściej dodatkowej szafki lub półki na kosmetyki, w które zaopatrzona jet każda łazienka.

Umywalki z szafką

Bardzo popularne są również umywalki zintegrowane z szafką. Szafka w takich umywalkach może pełnić zarówno rolę dekoracyjną, jak i stwarza dodatkową przestrzeń na przechowywanie niezb
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.