CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Częstochowy i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 16:14 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza spółka Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Wykonujemy kompetentne usługi rolnicze tudzież administrujemy obsługą gospodarstw rolnych.Na wszystkie robione profesje czy też usługi posiadamy zezwolenia i uprawnienia. Czas realizacji ustalamy wedle wymogów delikwenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem oraz załadunkiem materiału. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomy zbożowej w miejscowości Choszczno.
Produkcja zboża i rzepaku- Nasza fabrykacja ma doświadczenie podtrzymane na pielęgnowaniu całego szeregu typów zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Umożliwiamy wykwalifikowanych kierowców, spedytorów a także wysokojakościowy rynsztunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w granicach przewozu postaci lub rzeczy wehikułami, które są wychwycone na okręgu Lokalny.Transport międzynarodowy- Jest to przemieszczanie ludzi bądź rzeczy na otoczenie innego kraju lub ściąganie spoza granicy do Krajowy.
94507
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4108
Użytkowników
942
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.