Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Dom i ogród

  Cyklinowanie bez pyłu, układanie podłóg drewnianych Zamość, Lublin, Rzeszów OGŁOSZENIE FIRMOWE

July 30, 2021 22:05 - Dom i ogród - Rzeszów
Szczegóły ogłoszenia
W Cyklinomania.pl wierzymy, że podłogi drewniane są ważną inwestycją zarówno w domu jak i komercyjnym miejscu naszego klienta. Zarówno kiedy planujesz instalację nowych podłóg czy odnowienie tych obecnych mamy doświadczonych fachowców z wieloletnim stażem pracy, którzy sprostają Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Naszym założeniem jest dołożyć wszelkich starań by nasze usługi były na jak najwyższym poziomie przy możliwie konkurencyjnych cenach. To wszystko wpływało do tej pory na pozyskanie wartościowych i zadowolonych klientów. Gwarantujemy najwyższy standard! Oferujemy usługi w zakresie podłóg drewnianych:

- Cyklinowanie podłóg drewnianych bez pyłu
- Rewitalizacja podłóg drewnianych
- Układanie podłóg drewnianych
- Postarzanie i szczotkowanie podłóg drewnianych
- Barwienie i zabezpieczenie podłóg drewnianych

Jesteśmy doświadczoną ekipą w odnawianiu zarówno starych zniszczonych podłóg jak i rewitalizacji nowych mniej zniszczonych, które nie wymagają całkowitego procesu cyklinowania.

Odnawianie Twojej podłogi nie musi zamieniać Twojego domu w pobojowisko związane z generowaniem pyłu i zanieczyszczeń osadzających się podczas procesu szlifowania drewna.

Nasze maszyny firmy Lägler i Bona wraz z dodatkowymi urządzeniami wspomagającymi odsysanie gwarantują za każdym razem znikomy poziom zapylenia bliski zeru co jest bardzo istotne zarówno dla nas jak i osób alergicznych przebywających na stale lub czasowo w pomieszczeniach poddanych temu procesowi.

Usługi cyklinowania i renowacji podłóg świadczymy w miastach: Rzeszów, Lublin, Zamość, Przeworsk, Łańcut, Jarosław, Nisko, Tomaszów Lubelski, Biłgoraj, Krasnystaw, Lublin, Chełm, Janów Lubelski.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.