Kurs radiooperatora SRC w Częstochowie

November 7, 2019 12:32 - Sport - Częśtochowa
350.00 zł
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Kurs radiooperator SRC/VHF Częstochowa
Częstochowa jest ważnym punktem na mapie polski, jeżeli chodzi o żeglarstwo morskie i śródlądowe. Od dawna na terenie miasta i w najbliższej okolicy działa szereg klubów i firm prywatnych. Niemal każda z tych organizacji wiosną i latem przeprowadza kurs na patent żeglarski czy motorowodny.
Jednak nie wszyscy sternicy mają świadomość, że do pływania po morzu poza patentem potrzebna jest jeszcze licencja radiooperatora.
W Polsce egzamin przeprowadza i wydaje Świadectwo Operatora Łączności Bliskiego Zasięgu (SRC - Short Range Certificate) Urząd Komunikacji Elektronicznej. Licencja SRC wydana przez UKE ważna jest bezterminowo i honorowana na całym świecie.
Jednodniowy kurs radiooperator SRC/VHF Częstochowa jest przed wszystkim okazją przygotowania się do egzaminu. Szkolenie na licencję radiooperatora obejmuje część teoretyczną i praktyczną. Kurs praktyczny na SRC, to intensywne ćwiczenia procedur łączności radiowej na morzu z wykorzystaniem radiostacji Midland Neptun100 i ICOM IC-M323 (takiego samego używa Komisja Egzaminacyjna UKE).
Jęzeli:
- przygotowujesz się do egzaminu na licencję SRC
- zamierzasz poprowadzić swój pierwszy rejs morski
- chcesz przećwiczyć w praktyce procedury łączności radiowej na morzu
to nasz kurs jest tym, czego właśnie szukasz!
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.