Badanie osobowości - PERSO.IN

October 6, 2022 04:44 - Pozostałe usługi - Lublin
0.00 zł
Szczegóły ogłoszenia
Poznaj swój profil osobowości.

Osobowość to nie jest termin zarezerwowany jedynie dla małej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami stykamy się codziennie w życiu osobistym, jak również zawodowym. Im mocniej znasz siebie, tym sprawniej będziesz unikał niekoniecznych pomyłek. Wiedząc, kim się jest, można mądrze podjąć profesję. W ten sposób ominiesz wypalenia oraz zwiększysz własną efektywność. zrozumieć siebie można przy pomocy kwestionariusza osobowości.

PERSO.IN® to test osobowości, który pomoże spojrzeć na siebie obiektywnie i na tej podstawie dokonywać świadomych wyborów. Całość składa się ze szczegółowego kwestionariusza oraz kilku wersji raportów. W ten sposób możliwe jest dopasowanie produktu do potrzeb konkretnej osoby czy grupy.

Raport Osobisty to obszerny opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym zauważysz jakie posiadasz skłonności w takich obszarach, jak: nastawienie do ludzi, otwartość na nowe doświadczenia, podejście do obowiązków, ilość aktywności i kontaktów społecznych i reagowanie na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o obszarach, w których poradzisz sobie, możliwych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty zakończony jest linkiem do Raportu Komunikacyjnego.

Dostępne są też Raporty Komunikacyjne dla grup, używane przez certyfikowanych trenerów w procesach szkoleniowych.

Inny dostępny raport to OnePager. Jest to strona A4 przeznaczona dla grup i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną osobę, jakie lubi aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim.

Test stworzono w nawiązaniu do wzoru Wielkiej Piątki. Jest on używany na wszystkich kontynentach od ponad 30 lat. Przeprowadzając analizy i badania potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką.

Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.