pracownik produkcji

November 30, 2020 20:59 - Dam pracę - Częstochowa
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Dopada Cię nuda w pracy? Obecna praca nie spełnia Twoich oczekiwań? Czas na zmiany! Jeżeli szukasz nowych wyzwań, my szukamy właśnie Ciebie!

oferujemy
- umowę o pracę tymczasową w pełnym wymiarze czasu pracy (opłacone wszystkie składki ZUS, płatny urlop, dodatek za pracę w godzinach nocnych),
- atrakcyjne premie produkcyjne,
- wypłata zawsze na czas,
- dla najlepszych możliwość przejścia w struktury klienta,
- pakiet benefitów Randstad+ (opieka medyczna, karta sportowa, tańsze bilety do kina)

zadania
- pakowanie wyrobów szklanych,
- wizualna kontrola jakości,
- tworzenie raportów produkcyjnych

oczekujemy
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym 4-brygadowym,
- chęci nawiązania długofalowej współpracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu